Ocena RyzykaOcena Ryzyka

Grupa Troax od wielu lat zajmuje się produkowaniem wygrodzeń bezpieczeństwa. Od 60 lat ten potentat rynkowy troszczy się o bezpieczeństwo produkcji w zakładach przemysłowych. Grupa zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacji do pracy w procesie związanym z produkcją. Mimo że Troax działa w branży techniczno-produkcyjnej, pracownikom na każdym etapie pracy towarzyszy hasło – Człowiek jest najważniejszy. Taka postawa usprawnia wszystkie procesy produkcyjne na etapach projektowania, produkowania i montażu. Obsługujemy wiele linii produkcyjnych w Polsce i na świecie. Prowadzimy audyt maszyn za pomocą specjalistycznego sprzętu dedykowanego do skrupulatnej kontroli urządzeń.

Codziennie doradzamy naszym klientom, aby zawsze mieli na uwadze dostosowanie procesów produkcyjnych do norm ISO. Znajomość zasad bezpieczeństwa produkcyjnego ułatwia przestrzeganie dyrektywy maszynowej. Normy są pomocne przy określaniu poziomu ryzyka. Bez transparentnej oceny ryzyka nie ma mowy o bezpiecznym produkcie końcowym, będącym efektem wielowymiarowego procesu produkcji.

Wielu naszych nowych i stałych klientów zainteresowanych jest analizą ryzyka. Zlecają nam ocenę i wykonanie audytu maszyn już na etapie planowania inwestycji produkcyjnej. Korzystamy z porad wybitnych specjalistów, dzięki czemu mamy pewność, że realizowane przez nas działania są profesjonalne i miarodajne. Jeżeli zależy Państwu na bezpiecznej produkcji, nadaniu CE, wykonaniu prac związanych z audytem maszyn i dokładnej ocenie ryzyka w produkcji, macie tylko jeden wybór – błyskawiczny kontakt z Grupą Troax.


Przejdź na stronę: https://www.safetyfirstacademy.pl/


Tytuł: Ocena Ryzyka
URL: https://www.safetyfirstacademy.pl/
Dodano: 2022-04-08
Wyświetleń: 71
Słowa kluczowe: Audyt Maszyn, Bezpieczeństwo Produkcji, Dyrektywa Maszynowa, Nadanie Ce, Ocena Ryzyka
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *