Obuwie ZdrowotneObuwie Zdrowotne

Witamy w sklepie RotulaMed – w miejscu, w którym pomożemy zadbać o Twoje stopy. Nasza historia rozpoczęła się od praktyki i zainteresowania do zdrowia stóp. W naszym zespole znajdziesz doświadczonych ekspertów od stóp, fizjoterapeutów oraz ortopodologów, którzy wspólnie tworzą nasz naszą internetową platformę sprzedażową.

Nasze początki były związane z pracą w renomowanym gabinecie Ortomedicum, gdzie pomagaliśmy pacjentom poprzez tworzenie spersonalizowanych wnęk ortopedycznych oraz doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego medycznego obuwia. Aktualnie postanowiliśmy przenieść wiedzę na platformę internetową, aby dotrzeć do szerszego grona osób poszukujących zdrowych rozwiązań dla swoich stóp.

Za nami ponad 1700 dostarczonych wkładek ortopedycznych, które poprawiły jakość życia dzieci, dorosłych, seniorów i sportowców. Nasi fizjoterapeuci i specjaliści od stóp dokładnie przebadali i udzielili porad ponad 4 100 pacjentom w kwestiach związanych z układem ruchu, m.in. stóp, kolan i kręgosłupa. Oferujemy buty zdrowotne oraz podnosimy świadomość na temat dbania o stopy. Nasza przygoda z obuwiem zaczęła się od realnych wymagań naszych pacjentów. Wychodząc naprzeciw ich problemom związanym z doborem obuwia w przypadku wielu schorzeń, takich jak haluksy, palce młotkowate czy nierówna długość kończyn, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę. Dzięki współpracy z krajowymi producentami obuwia zdrowotnego oraz firmą PANACEUM projektujemy i oferujemy różnorodne modele butów ortopedycznych, klapki zdrowotne i sandały zdrowotne oraz buty dla cukrzyków.


Przejdź na stronę: https://rotulamed.pl/


Tytuł: Obuwie Zdrowotne
URL: https://rotulamed.pl/
Dodano: 2024-01-24
Wyświetleń: 21
Słowa kluczowe: Buty Dla Cukrzyków, Klapki Zdrowotne, Obuwie Zdrowotne, Rotulamed, Sandały Zdrowotne
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *