Maski Do Twarzy W PłachcieMaski Do Twarzy W Płachcie

Sklep internetowy Mitomo Polska specjalizuje się w dystrybucji japońskich maseczek w płachcie, będących tworem Mitomo Corporation, która produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości kosmetyki w obszarze Beauty & Healthcare. Firma ta stawia na współpracę i zaangażowanie jakości, utrzymując stałą i niezawodną jakość w produkcji swoich kosmetyków, co umożliwia jej pozycjonowanie się jako przedsiębiorstwa czołowego na rynku japońskich masek w płachcie. W ofercie Mitomo znajdziesz japońskie maski do twarzy, maski do twarzy ze złotem, maski do twarzy w płachcie, maski ze śluzem ślimaka.

Dzięki nieustannym doskonaleniom, badaniom i rozwojowi, Mitomo oferuje ponad 20 rodzajów masek, które są podzielone na cztery kolekcje: Uruuru z ryżem, sake, olejkiem drzewa herbacianego, olejkiem kwiatów camelli, soją, wyciągiem z zielonej herbaty; Ukiyo-e z koenzymem Q10, lithospermum officinale, kolagenem, kwasem hialuronowym; Premium z złotem, olejem końskim, Syn-Ake, EGF, platyną, wyciągiem z łożyska, jadem pszczelim, wyciągiem ze śluzu ślimaka; oraz Premium Tencel z ekstraktem śluzu ślimaka, EGF, złotem, jadem pszczelim, kolagenem, olejem arganowym, perłami, węglem.

Regularnie organizują promocje, a na stronie dostępny jest również blog z artykułami na temat kosmetyków i pielęgnacji skóry. Sklep oferuje bezpłatną dostawę przy zakupie minimum czterech sztuk. Teraz azjatycka pielęgnacja twarzy jest również dla Ciebie.


Przejdź na stronę: https://mitomo.pl/


Tytuł: Maski Do Twarzy W Płachcie
URL: https://mitomo.pl/
Dodano: 2024-05-21
Wyświetleń: 13
Słowa kluczowe: Azjatycka Pielęgnacja Twarzy, Japońskie Maski Do Twarzy, Maski Do Twarzy W Płachcie, Maski Do Twarzy Ze Złotem, Maski Ze Śluzem Ślimaka
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *