Klatka Faradaya Na KluczykiKlatka Faradaya Na Kluczyki

Punkt sprzedaży Koruma to obszar w którym sąwyjątkowej gatunku produkty, które mają za zadanie podnieść stopień bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który prócz funkcji zabezpieczających wyróżnia się niezwykle eleganckim i konwencjonalnymdesignem. W asortymencie odnajdziesz także portfel damski skórzany, który jest w odmiennych rozmiarachi barwach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu bariera RFID jest tak ważna? mnogość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Defraudanci tylko czyhają na sposobność rabunku, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieuczciwe persony wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W asortymencie sklepu znajduje się, także etui na kluczyki keyless, które skutecznieuniemożliwiają przechwycenie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają możności bezprzewodowego otwarcia samochodu. Dodatkowym atutem etui, jest perfekcyjne wykonanie z wysokiej gatunku surowca.

Hitem sklepu jest także klatka faradaya na kluczyki, która opracowana jest materiałem ekranizującym. Klatka ochrania przed kradzieżą sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest także szykownym detalem wystroju domu.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Klatka Faradaya Na Kluczyki
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 2022-10-26
Wyświetleń: 86
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *