Agencja ArtystycznaAgencja Artystyczna

Profesjonalna agencja artystyczna to grupa ludzi, którzy pełni są oryginalnych pomysłów, zapału i chęci pracy na rzecz ludzi pasjonujących się wydarzeniami artystycznymi. Cechuje nas entuzjastyczne nastawienie do podejmowania kolejnych wyzwań, na które składa się organizacja koncertów, spektakli teatralnych, musicali jak chociażby kultowego musicalu Metro, który zyskał wielki rozgłos w naszym kraju. Zależy nam na tym, aby nasi widzowie byli zadowoleni, z radością uczestniczyli w serii różnych wydarzeń artystycznych. Od Państwa zależy organizowany przez nas harmonogram spotkań artystów z publicznością. Jesteśmy elastyczni, chętnie poruszamy różne tematy z Wami, mające związek z zaplanowaniem przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od początku naszej działalności jest Państwa zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co oryginalne, twórcze i wyjątkowe w obszarze sztuki. Współpracujemy z licznymi artystami i agencjami artystycznymi, jak np. Studio Buffo. Owocem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie naszego kraju. Ten musical od 30 lat ciągle wystawiany jest w różnych miejscach.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia teatralne i wiele rozmaitych wydarzeń, które uprzyjemnią Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz wyłącznie najlepszych wydarzeń artystycznych, które są tym dla ducha i umysłu, czym żywność i woda dla naszego organizmu.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Agencja Artystyczna
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 2022-04-13
Wyświetleń: 72
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *